بازرگانی ستایش فر

از میان خودروهای تولیدی کمپانی سایک موتورز تحت عنوان MG، چندین مدل روانه بازرا ایران شده‌اند. در بین تمام مدل‌ها ام‌جی 360، ام‌جی 6، ام‌جی 550، ام‌جی350، ام‌جی 3، ام‌جی GS و ام‌جی GT را می‌توان در بازار ایران پیدا کرد. با وجود کیفیت مطلوب این خودرو و امکانات خاصی که دارد، به دلیل واردات محدود و عدم تبلیغات مناسب نسبت به خودروهای وارداتی دیگر، در بازار ایران موفق نبوده است.  

اولین خودرو ام‌جی که توسط کمپانی چینی سایک موتورز تولید و روانه بازار ایران شد، ام‌جی 6 بود. از دلایل محبوبیت این خودرو در ایران، عرضه نسخه «فست بک» آن است که در این نسخه، شیشه‌های عقب خودرو به همراه کاپوت صندوق بالا می‌آمد و جذابیت خودرو ام‌جی را بیشتر می‌کرد. پس از سدان ام‌جی 6، مدل‌های ام‌جی GS، ام‌جی 3 و ام‌جی GT روانه بازار ایران شد. ام‌جی GT یک سدان اسپرت با قیمت و توانایی‌های فنی پایین‌تر از ام‌جی 6 محسوب می‌شد.

 

بازرگانی ستایش فر از سال 1395، در قلب پایتخت، اقدام به واردات، توزیع و فروش لوازم یدکی کلیه مدل های  ام جی موجود در ایران کرد.

بازرگانی ستایش فر، در خیابان ملت مرکز و بورس لوازم یدکی تهران است. علاوه بر فروش قطعات یدکی در تهران بزرگ، در شهرستان های دیگر نیز فعالیت دارد.